EN
EN hledat Košík

květen Kalendář akcí červen

12 16:00 Zahájení na Kampě 20:00 Zahajovací koncert: Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker So 13 11:00 Matiné I. Marek Švejkar & Lenka Korbelová 16:00 Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor cembalo (1. část) 20:00 Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 20:00 Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor cembalo (2. část) Ne 14 16:00 Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor housle (1. část) 20:00 Rocío Márquez 20:00 Mezinárodní hudební soutěž, finále, obor housle (2. část) Po 15 18:00 J. D. Zelenka - beseda 20:00 Ensemble Inégal 20:00 Quasars Ensemble Út 16 20:00 Diana Damrau St 17 20:00 La Compagnia del Madrigale Čt 18 10:00 Den s Českým rozhlasem Vltava 19:00 Krakatit 19:00 Laco Déczi & Celula New York 20:00 Česká filharmonie, Kristjan Järvi & Lukáš Vondráček 19 18:00 Pavel Kohout 20:00 Toronto Symphony Orchestra, Peter Oundjian & Maxim Vengerov So 20 11:00 Matiné II. Michal Šupák 20:00 Toronto Symphony Orchestra, Peter Oundjian & Jan Lisiecki Ne 21 20:00 Jinhyung Park Po 22 20:00 Česká filharmonie, Jiří Bělohlávek - POZOR ZMĚNA 20:00 EntreQuatre & Epoque Quartet Út 23 20:00 Shanghai Dance Theatre 21:30 Nokturno I. Alexander Lonquich St 24 20:00 Filharmonie Brno & Dennis Russell Davies Čt 25 20:00 Orchestra of the Age of Enlightenment & WIlliam Christie 26 20:00 Symfonický orchestr hl. m. Prahy, Łukasz Borowicz & Huw Morgan 20:00 Alexander Lonquich, Vilde Frang & Nicolas Altstaedt So 27 11:00 Martiné III. Boris Prýgl & Jana Nagy-Juhász 14:00 Lobkowicz Trio 17:00 David Oistrach Quartet 20:00 Wolfgang Emanuel Schmidt & Jan Simon Ne 28 10:30 Sukovy Křečovice 11:00 Prague Philharmonia Wind Quintet 14:00 Dvořákovo klavírní kvarteto 17:00 Kvarteto Martinů 20:00 Concerto Zapico Po 29 20:00 Hudebně-technické invence 20:00 Sacconi Quartet & Wihanovo kvarteto Út 30 20:00 Debut Pražského jara,
Baborák/Mráček/
Heyward
20:00 Forma Antiqva
St 31 20:00 Orchestre de Paris, Thomas Hengelbrock & Kate Lindsey 21:30 Nokturno II. Tomáš Jamník & Frode Haltli Čt 1 20:00 Camerata Salzburg & Alexander Lonquich 20:00 Orchestr Berg, Peter Strenáčik & Peter Vrábel POZOR ZMĚNA 2 20:00 Závěrečný koncert: Krzysztof Penderecki & Symfonický orchestr Českého rozhlasu
/
Prague Philharmonia Wind Quintet 28/5, Neděle 11:00
/Wolfgang Emanuel Schmidt 2016
Wolfgang Emanuel Schmidt & Jan Simon 27/5, Sobota 20:00
28. 5. / Ne / 10.30
Sukovy Křečovice
místo konání Kostele sv. Lukáše cena 0 Kč konec koncertu 11.30

Doprava do Křečovic

Zásluhou paní Marie Sukové bude doprava autobusem z Prahy do Křečovic a zpět pro všechny přihlášené účastníky zajištěna zdarma.

Zájemci se mohou hlásit u paní Zdenky Ovsíkové z Dvořákova muzea do pátku 26. května 15:00 na čísle: 724 412 278

 

Program koncertu:

JOHANN SEBASTIAN BACH

Preludium g moll BWV 558

pro varhany

 

JOSEF SUK

Melodie

Bagatela G dur

arr. pro housle a varhany

 

BOHUSLAV MATĚJ ČERNOHORSKÝ

Toccata C dur

Fuga a moll

pro varhany

 

ANTONÍN DVOŘÁK

Dobrú noc, má milá

z cyklu V národním tónu op. 73 č. 1

 

Když mě stará matka

z cyklu Cigánské melodie op. 55 č. 4

arr. pro housle a varhany

 

ANTONÍN DVOŘÁK

Preludium D dur

Fuga g moll

z Preludií a fug pro varhany B 302

 

 

ANTONÍN DVOŘÁK

Larghetto

ze Sonatiny pro housle a klavír op. 100

Romanza

z cyklu Romantické kusy pro housle a klavír op. 75 č. 3

 

JOHANN SEBASTIAN BACH

Fuga sopra il Magnificat BWV 733

pro varhany

 

JOSEF SUK

Houslové sólo z Pohádky,

suity na motivy scénické hudby k Radúzovi a Mahuleně, op. 16

 


Cestujte na Pražské jaro vlakem Českých drah a získejte 50 % slevu na jízdném!
Více informací o projektu VLAK+ Pražské jaro

Pomocí swipe (tažením) do strany zobrazíte předchozí/následující koncert