All About Tickets

Blossoming of Prague Spring

Je Vám méně než 27 let? Pak právě pro Vás je určen Rozkvět Pražského jara, speciální program pro mladé publikum.

Na vybrané koncerty můžete zakoupit vstupenky za 200 Kč, navštívit generální zkoušku, setkat se s umělci či nahlédnout do zákulisí příprav.

Jak koupit vstupenku?

1) Zaregistrujte se k účtu Pražského jara. Registrovat se můžete na www.festival.cz pod ikonkou Váš účet v pravém horním rohu obrazovky. Máte-li již své přihlašovací údaje do svého účtu z předchozích let, vyplňte je a přihlaste se. V případě, že registrováni nejste, klikněte na registrovat, vyplňte požadované údaje a registraci dokončete.

2) Po přihlášení do svého účtu klikněte na tlačítko Věrnostní program. Budete vyzváni k vyplnění věku. Po odsouhlasení podmínek klikněte na Registrovat do věrnostního programu.

3) Po dokončení registrace do Rozkvětu budete moci nakoupit vstupenky za 200 Kč.

4) Pokud nejste přihlášeni, učiňte tak. Bez přihlášení se Vám totiž nezobrazí snížená cena pro Rozkvět.

5) Na této stránce níže naleznete oddíl Vybrané koncerty. Zvolte, který se Vám líbí. V detailu koncertu klikněte na Koupit vstupenky. Vyberte si místo. V rámci svého členství máte nárok na jednu vstupenku na každý koncert. Ostatní vstupenky na Vámi vybraný koncert budete moci nakoupit za plnou cenu či s nabízenými slevami.

6) Klikněte na tlačítko “Pokračovat”. Objeví se Vám obsah Vašeho košíku.

7) Tlačítko “Pokračovat” Vás zavede k volbě platby a doručení.

8) Buďte připraveni, že při vstupu do budovy sálu můžete být vyzváni k předložení platného dokladu (platné ISIC karty, občanského průkazu či jakéhokoli jiného oficiálního dokladu), kde budete moci doložit, že splňujete věkovou hranici (26 let včetně) a jedná se skutečně o Vás (na základě fotografie atp.).

9) Odložte si kabáty, dejte si něco dobrého k snědku či se napijte. U stolečků si můžete koupit program. Vejděte do sálu a pohodlně se usaďte na svá místa.

10) Udělejte si selfie před začátkem koncertu (o přestávce či po jeho skončení), vložte jej na Facebook, Twitter či Instagram (ať na Vaši návštěvu máme taky nějakou památku) s označením #rozkvetpj. Následně si vypněte zvuk telefonu. Během koncertu už, prosím, nefoťte.

Těšíme se brzy na viděnou!

Rozkvět pražského jara

Sekci vstupenek připravujeme. Prosíme strpení.