Zpět na program

Koncert Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého

Program

  • Alexander Vasilyevich Alexandrov: Píseň o Rudé armádě
  • Ludvík Podéšť: Když jsem dostal psaní (slova V. Pantůček)
  • P. Akulenko: Píseň mladých vojáků
  • Zdeněk Křížek: Ukrajinský tanec
  • Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta: Sbor chasníků

Interpreti

  • Armádní umělecký soubor Víta Nejedlého
  • Jan Kühn

Datum konání

27 / 11 / 2020
Pátek 19.37

Koncert Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého

Směr Praha /slova Jan Mareš/
A. V. Alexandrov: Píseň o Rudé armádě
sólo: Ilja Doležal

J. Bažant – P. Vondruška: Vojenský tanec
choreografie: F. Struska

V. Podéšť: Vojáček modrooký – na slova M. Horanského
sólo: Sylvia Kodetová

Ludvík Podéšť: Ohně v horách /slova VI. Pantůček/
J. Nečas: Dívčí hry z Kopanic
choreografie: E. Ševčíková

Dvě písně z Horehroní
sólisté: Sylvia Kodetová a Antonín Trnavský

Moravská národní píseň: Spadla mi šablička
sólista: Antonín Trnavský

L. Podéšť: Když jsem dostal psaní /slova VI. Pantůček/
sólista: Jaroslav Navrátil

P. Akulenko: Píseň mladých vojáků
sólisté: Ilja Doležal a Jaroslav Navrátil

Zd. Křížek: Ukrajinský tanec
choreografie: M. Kremlík

B. Smetana: Sbor chasníků z opery Prodaná nevěsta
sólisté: Antonín Trnavský a Vladimír Růžička

Radim Drejsl: Hory čierné
sólista: Ladislav Blum

S. Havelka: Svatba na Suché hoře
choreografie: G. Voborník

Lidové písně a tance z Moravy a Slovenska
Cymbálová muzika
primáš: Milan Vymer
cymbál: Slávek Jakubíček

Česká národní píseň: Že nevíte panímámo
sólista: Vladimír Růžička

J. Fišer: Fyskultura
choreografie: Luboš Ogoun

L. Podéšť: Vojenská písnička /slova R. Franz/
sólista: Jaroslav Navrátil

Z. Podéšť: Tanky Rudé armády /slova J. Kainar/
sólista: Jaroslav Navrátil

K. F. Dankevič: Velikému ruskému národu sláva – závěrečný sbor z opery Bohdan Chmelnický
sólista: Ilja Doležal

J. Fišer: Vítězství
choreografie: G. A. Koženkov – M. Kremlík

Armádní umělecký soubor Víta Nejedlého
náčelník souboru: podplukovník Ladislav Mazal
umělecký vedoucí: podplukovník Dr Ludvík Podéšť
hlavní dirigent: kapitán Pavel Vondruška
vedoucí taneční skupiny: nadpor. Jiří Pospíšil
sbormistr: Jan Kühn j.h.