Hoboj

Postupující soutěžící

Příjmení a jménoStát
Atakli GülinTurkey
Boufadden-Adloff IlyesFrance
Cheng Chi-YuenHong Kong
Chung SeuyunKorea (South)
Coimbra TiagoPortugal
Costa e Sousa Guilherme FilipePortugal
Daněk MartinCzech Republic
Denisenko IvanUzbekistan
Djikoloum ArmandFrance
Doddford EleanorUnited Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
Fatulaev BorisRussian Federation
Folgado Dopico IriaSpain
Gorisse AugustinFrance
Greve SigurdNO
Grindel VictorFrance
Ha Soo MinKorea (South)
Han YijeaKorea (South)
Hegewald SophiaGermany
Hirayama YumikoJapan
Höger LennartGermany
Hong KihoonKorea (South)
Huang Shih-YingTaiwan
Idan OmerIsrael
Ishii TomoakiJapan
Jung YechangKorea (South)
Lee KwangilKorea (South)
Lefevre EmilienFrance
Mizgała MartaPoland
Moon SohyunKorea (South)
Morillas Alonso JesusSpain
Nakamura ShuheiJapan
Nam YeonsuKorea (South)
Nieh Yu-HsuanTaiwan
Nishino AyakaJapan
Peyronel EnricoItaly
Pidoux GabrielFrance
Pietilä UkkoFinland
Podroužek VojtěchCzech Republic
Sánchez Moreno Ángel LuisSpain
Souto Neira DanielSpain
Stegemann BarbaraCzech Republic
Takahashi ShotaJapan
Tanaka MisakiJapan
Tautorus FraukeGermany
Thenet Yann-JosephFrance
Tigashvili KetevaniGeorgia
Tritschler AnjaGermany
Trnčíková BarboraCzech Republic
Vávrová JarmilaCzech Republic
Velasco Correa Juan SebastiánColombia
Wang ZhuangChina
Xu HuijingChina
Yoon EliKorea (South)
Yoon EunJeongKorea (South)
Yun SeongYoungKR
Flétna

Postupující soutěžící

Příjmení a jménoStát
Acuña Almela AlbertoSpain
Baniahmad AnissaDE
Blažková MichaelaCzech Republic
Bošková EliškaCzech Republic
Daudet MélisandeFrance
Duleba LíviaHungary
Egielman NataliaPoland
Fernandes RutePortugal
Garac CorentinFrance
Geigerhilk MargaretheGermany
Girardin OlivierFrance
Hasegawa KanaJapan
Hashemian PanakSweden
Henter NicoleHungary
Ivanova ElizavetaRussian Federation
Jang HyungjinKorea (South)
Jang Su KyungKorea (South)
Jang YeoshinKorea (South)
Jolain JulietteFrance
Kim EunkiKR
Kim JayoungKorea (South)
Kim JureeKorea (South)
Kitabatake NaoJapan
Kondrashina AnnaRussian Federation
Koval AlexanderGermany
Lee Julie Nah KyungKorea (South)
Lee Jo-ShanTaiwan
Lee JuhyungKorea (South)
Lee YaejinKorea (South)
Macholdt RonjaGermany
McKenna NiamhGermany
Mihara MoeJapan
Neset Ingrid SoeftelandNO
Nie JingwenChina
Park Ji HyukKorea (South)
Pirogov MaximRussian Federation
Podpečan AnjaSlovenia
Rapps DanielaGermany
Schelingerová SylvieCzech Republic
Schulte Verena BeatrixGermany
Soares BeatrizPortugal
Song NikolaiKorea (South)
Součková ŽofieCzech Republic
Talácková AnnaCzech Republic
You ChaeyeonKorea (South)
Yuan YuChina
Yun SeulgiKR
Żołnacz Marianna JuliaPoland

Kontakt

Sekretariát soutěže
Telefon: +420 257 313 033
E-mail: [email protected]

Pražské jaro, o. p. s.
Hellichova 18
118 00 Praha 1