Mastercard – nový partner festivalu

Festival Pražské jaro má nového partnera, kterým se stala společnost Mastercard, jednička v oblasti inteligentních, pohodlných a bezpečných plateb. Vedle finanční podpory toto partnerství přinese návštěvníkům možnost využívání moderního bezhotovostního placení digitální službou Masterpass nebo jedinečných zážitků ze zákulisí festivalu v rámci věrnostního programu Priceless Prague.

„Pražské jaro je celosvětovým pojmem a zároveň také mostem, který zprostředkovává špičkovou hudbu v jedinečném prostředí májové Prahy. Bezesporu přispívá k tomu, že Praha patří mezi nejvýznamnější světové kulturní metropole, ale také nabízí českým i zahraničním posluchačům neobyčejné příležitosti k poslechu nejlepších interpretů klasické hudby,“ říká Miroslav Lukeš, generální ředitel společnosti Mastercard pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

„Finanční a technologické instituce patří k tradičním a silným podporovatelům kultury. Na tomto spojení si obzvláště ceníme, že naši diváci budou moci profitovat z technologických inovací, které Mastercard přináší,“ zdůrazňuje ředitel festivalu Roman Bělor.

V době koncertů v  Obecním domě bude k dispozici Mastercard Lounge s občerstvením bez front v případě placení kartou Mastercard. „Věříme, že tato novinka přispěje ke zkvalitnění diváckého zážitku v překrásných prostorách tohoto secesního klenotu Prahy,“ dodává Miroslav Lukeš. Pražskému jaru i společnosti Mastercard je společné úsilí přinášet svým klientům nezapomenutelné zážitky. „Připravili jsme proto několik zážitkových balíčků, díky kterým se hudební fanoušci mohou podívat do zákulisí festivalu i předních orchestrů a zažít Pražské jaro z jiné stránky. Tyto zážitky jsou k dispozici v rámci našeho programu Priceless Prague,“ uzavírá Miroslav Lukeš.