Vše o vstupenkách

Rozkvět Pražského jara

Je Vám méně než 27 let? Pak právě pro Vás je určen Rozkvět Pražského jara, speciální program pro mladé publikum.

Na vybrané koncerty můžete zakoupit vstupenky za 200 Kč, navštívit generální zkoušku, setkat se s umělci či nahlédnout do zákulisí příprav.

Jak koupit vstupenku?

  1. Zaregistrujte se k účtu Pražského jara. Vzhledem ke změně poskytovatele služeb Vás prosíme o novou registraci, registrace z předchozích ročníků není aktivní. Registrovat či přihlásit se můžete zde (ikonku pro přihlášení také naleznete v pravém horním rohu obrazovky).
  2. Po přihlášení v sekci Nastavení účtu doplňte datum narození. Po jeho potvrzení a splnění věkové hranice 26 let se pod tímto políčkem objeví odkaz k nákupu zlevněných vstupenek pro členy Rozkvětu Pražského jara.
  3. Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí přehled koncertů, na které můžete vstupenky pro členy Rozkvětu zakoupit. Každý člen Rozkvětu může zakoupit jednu vstupenku na každý z nabízených koncertů.

 

Buďte připraveni, že při vstupu do budovy sálu můžete být vyzváni k předložení platného dokladu (ISIC karty, občanského průkazu či jakéhokoli jiného oficiálního dokladu), kterým budete moci doložit, že splňujete věkovou hranici (26 let včetně) a jedná se skutečně o Vás (na základě fotografie atp.).

Odložte si kabáty, dejte si něco dobrého k snědku či se napijte. U stolečků si můžete koupit program. Vejděte do sálu a pohodlně se usaďte na svá místa.

Udělejte si selfie před začátkem koncertu (o přestávce či po jeho skončení), vložte jej na Facebook, Twitter či Instagram (ať na Vaši návštěvu máme taky nějakou památku) s označením #rozkvetpj. Následně si vypněte zvuk telefonu. Během koncertu už, prosím, nefoťte 🙂

Těšíme se brzy na viděnou!