Vše o vstupenkách

Rozkvět Pražského jara

Je Vám méně než 27 let? Pak právě pro Vás je určen Rozkvět Pražského jara, speciální program pro mladé publikum.

Na vybrané koncerty můžete zakoupit vstupenky za 200 Kč.

Jak koupit vstupenku za 200 Kč pro člena Rozkvětu Pražského jara?

1) Zaregistrujte se k účtu Pražského jara. Registrovat se můžete na www.festival.cz pod ikonkou Váš účet v pravém horním rohu obrazovky. Máte-li již své přihlašovací údaje do svého účtu z předchozích let, vyplňte je a přihlaste se. V případě, že registrováni nejste, klikněte na registrovat, vyplňte požadované údaje a registraci dokončete.

2) Po přihlášení do svého účtu klikněte na tlačítko Nastavení účtu. V části Doplňující údaje budete vyzváni k zadání data narození. Po odsouhlasení podmínek se Vám tamtéž zobrazí odkaz pro nákup vstupenek Rozkvětu.

3) Po dokončení registrace do Rozkvětu budete moci nakoupit vstupenky za 200 Kč.

4) Pokud nejste přihlášeni, učiňte tak. Bez přihlášení se Vám totiž nezobrazí snížená cena pro Rozkvět.

5) Buďte připraveni, že při vstupu do budovy sálu můžete být vyzváni k předložení platného dokladu (platné ISIC karty, občanského průkazu či jakéhokoli jiného oficiálního dokladu), kde budete moci doložit, že splňujete věkovou hranici (26 let včetně) a jedná se skutečně o Vás (na základě fotografie atp.).

6) Odložte si kabáty, dejte si něco dobrého k snědku či se napijte. U stolečků si můžete koupit program. Vejděte do sálu a pohodlně se usaďte na svá místa.

7) Udělejte si selfie před začátkem koncertu (o přestávce či po jeho skončení), vložte jej na Facebook, Twitter či Instagram (ať na Vaši návštěvu máme taky nějakou památku) s označením #prazskejaro nebo #praguespring. Následně si vypněte zvuk telefonu. Během koncertu už, prosím, nefoťte.

Těšíme se brzy na viděnou!

Na tyto koncerty si můžete po registraci vybrat vstupenku za 200 Kč