Vše o vstupenkách

Vážení diváci, milí přátelé!

Pokud jste držiteli vstupenek na zrušené koncerty, automaticky vám vrátíme vstupné v plné výši na účet, ze kterého bylo uhrazeno.

Proces refundací byl zahájen 4. června 2021. Omlouváme se, ale do 30. června 2021, jak bylo původně avizováno, se nám nepodařilo uspokojit všechny pohledávky. Věříme, že do 8. července 2021 by měly být všechny vstupenky za neuskutečněné koncerty refundovány. Děkujeme za pochopení.

Zahajujeme prodej vstupenek na čtyři koncerty

S radostí oznamujeme, že v druhé polovině festivalu se uskuteční čtyři koncerty s obecenstvem v sále. Vstupenky si můžete zakoupit již nyní.

Garance pořadatele

Pražské jaro garantuje, že pokud by došlo ke zrušení koncertu v důsledku vládních protiepidemických nařízení, vstupenky budou refundovány v plné výši.

Kde a jak nakoupit vstupenky?

Nejjednodušší způsob, jak získat vstupenky na Pražské jaro, je nakoupit je online. V sekci program si vyberte koncert a nakupte ve čtyřech krocích!

Premium vstupenky

Zažijte koncerty festivalu s veškerým komfortem!

Permanentka Prague Offspring

Zvýhodněný balíček vstupenek na všechny koncerty a akce Prague Offspring. 

Rozkvět Pražského jara

Je Vám méně než 27 let? Získejte vstupenky za 200 Kč na vybrané koncerty festivalu! Vstupenky pro Rozkvět již v prodeji.

Dárkové poukazy

Hledáte ideální dárek? Nevíte, jaký koncert by se mohl vašim blízkým líbit? Dárkový poukaz Pražského jara to vyřeší za Vás! Vyberte si z možností 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč nebo 3000 Kč a nechte si Dárkový poukaz zaslat e-mailem.

Slevy a hromadné objednávky (nad 6 ks)

Slevy pro děti, studenty, seniory a držitele průkazu ZTP ad.

Vlak+ Pražské jaro

Cestujte na Pražské jaro vlakem Českých drah a získejte 50 % slevu na jízdném!