Vše o vstupenkách

Slevy a hromadné
objednávky

Nabízíme několik cest, jak získat slevu.

Sleva ZTP a ZTP-P

Držitelé průkazek ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba a 1 doprovod): sleva 50 % na všechny koncerty Pražského jara po předložení příslušného dokladu

Slevu pro držitele průkazek ZTP je možné uplatnit pouze v pokladně Pražského jara v Rudolfinu nebo emailem na adrese info@enigoo.cz.

Sleva dítě

Děti mladší 15-ti let: 20 % sleva na všechny koncerty Pražského jara

Slevu je možné uplatnit ve všech prodejních místech a v pokladně Pražského jara v Rudolfinu

Sleva student

Držitelé průkazu ISIC, studentského nebo žákovského průkazu: sleva 20 % na všechny koncerty Pražského jara kromě vstupenek 1. a 2. kategorie v Obecním domě a Rudolfinu.

Rozkvět Pražského jara

Je Vám méně než 26 let? Získejte vstupenky za 200 Kč na vybrané koncerty festivalu!

Sleva senior

Senioři (65 let a více): sleva 20 % na všechny koncerty Pražského jara kromě vstupenek 1. a 2. kategorie v Obecním domě a Rudolfinu

Slevu je možné uplatnit v pokladně Pražského jara v Rudolfinu.

Hromadné objednávky

Hromadné objednávky lze zasílat e-mailem na info@enigoo.cz nejpozději 3 týdny před datem konání koncertu. Písemné objednávky jsou závazné. Úhrada vstupenek je uskutečněna bankovním převodem na základě zálohové faktury se splatností 14 dní. Po vystavení zálohové faktury již nelze měnit počet vstupenek, kategorii vstupenek a termín koncertu. Vyhrazujeme si právo omezit místa. Při neuhrazení zálohové faktury ve stanovené době splatnosti se rezervace vstupenek neprodlužuje a automaticky propadá. Při formě doručení vstupenek poštou je k ceně vstupenek připočítán manipulační poplatek za poštovné a balné.

Hromadné objednávky na Zahajovací koncert 12. května 2021 a Závěrečný koncert 3. června 2021 z kapacitních důvodů nepřijímáme.

Za ztracené vstupenky se neposkytuje náhrada. Zakoupené vstupenky nelze vracet nebo vyměňovat.

Upozorňujeme, že za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa neodpovídáme