12/05/2022 Čtvrtek 20:00 Obecní dům – Smetanova síň
Zahajovací koncert

West-Eastern Divan Orchestra, Daniel Barenboim – Smetana: Má vlast

Koupit vstupenkyPoslední vstupenky
12/05/2022 Čtvrtek 16:00 Park na Kampě
Má vlast na Kampě

Sledujte Smetanovu Mou vlast již tradičně v parku na Kampě!

13/05/2022 Pátek 18:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Mezinárodní hudební soutěž Pražské jaro
Finále, fagot

13/05/2022 Pátek 20:00 Obecní dům – Smetanova síň
West-Eastern Divan Orchestra

Daniel Barenboim – Smetana: Má vlast

14/05/2022 Sobota 16:00 Anežský klášter
The Breathtaking Collective/
Vize a sny

Skvosty barokní hudby v dialogu se současnými autory

Koupit vstupenky
14/05/2022 Sobota 18:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Mezinárodní hudební soutěž Pražské jaro
Finále, klarinet

14/05/2022 Sobota 19:00 Anežský klášter
Tiburtina Ensemble/
Vize a sny

Lyricko-milostné verše trubadúrek v dobovém pojetí i v novém zhudebnění

Koupit vstupenky
14/05/2022 Sobota 21:00 Anežský klášter
Collegium Marianum/
Vize a sny

Dvě světové premiéry v sousedství tří barokních koncertů

Koupit vstupenky
15/05/2022 Neděle 18:00 kostel sv. Šimona a Judy
Salon ZUŠ

Koncert mladých talentů – stipendistů projektu MenART

15/05/2022 Neděle 20:00 Obecní dům – Smetanova síň
SOČR, Liebreich & Hadelich

Franck, Beethoven, Lutosławski

16/05/2022 Pondělí 19:00 Mercedes Forum Praha
Kandace Springs

Zpívající pianistka, která má žánrově a stylově blízko k jazzu a soulu.

16/05/2022 Pondělí 20:00 kostel sv. Anny – Pražská křižovatka
Gautier Capuçon

Bach, Dutilleux, Kodály

17/05/2022 Úterý 20:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Gautier Capuçon
& Jérôme Ducros

Debussy, Brahms, Franck

18/05/2022 Středa 20:00 Obecní dům – Smetanova síň
City of Birmingham Symphony Orchestra

Mirga Gražinytė-Tyla, Gautier Capuçon – Elgar, Bruckner

19/05/2022 Čtvrtek 20:00 Anežský klášter
Markéta Cukrová
& Gottlieb Wallisch

Dvořák, Tomášek, Franck, Berlioz

20/05/2022 Pátek 20:00 Obecní dům – Smetanova síň
Česká filharmonie
& David Robertson

Pražský filharmonický sbor, Ivo Kahánek – Ives, Rataj

21/05/2022 Sobota 11:00 Economia, Pernerova 47, Praha – Karlín
Trio Bohémo

Martinů, Suk, Piazzolla

Koupit vstupenkyPoslední vstupenky
21/05/2022 Sobota 17:00 Anežský klášter
Martin Daněk

Couperin, Adès, Rameau, Dutilleux

21/05/2022 Sobota 20:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Arete String Quartet

Kalabis, Janáček, Franck

22/05/2022 Neděle 17:00 Anežský klášter
Chaeyeon You

Bach, Prokofjev, Skoumal, Kim, Saint-Saëns, Taballione

22/05/2022 Neděle 20:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Tjeknavorian & Müller-Schott & Vinnickaja

Debussy, Brahms, Čajkovskij

23/05/2022 Pondělí 20:00 Národní technické muzeum
Ladislav Bilan Jr.
& HAMU Percussion Ensemble

24/05/2022 Úterý 20:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Debut Pražského jara

Debussy, Mozart, Janáček, Ligeti

25/05/2022 Středa 20:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Freiburger Barockorchester –
Nanebevstoupení Krista

26/05/2022 Čtvrtek 20:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Česká filharmonie
& Petr Altrichter

Eva Hornyáková, Stephan Genz – Franck, Fauré

27/05/2022 Pátek 20:00 DOX+
Klangforum Wien I.

Neuwirth, Smolka, Iannotta

Koupit vstupenky
28/05/2022 Sobota 11:00 DOX+
How to Spring Off?

Panelová diskuze osobností evropské scény soudobé hudby

Koupit vstupenky
28/05/2022 Sobota 14:00 DOX+
Reading Lessons
Klangforum Wien

Veřejná zkouška děl studentů skladby HAMU a JAMU

Koupit vstupenky
28/05/2022 Sobota 17:00 DOX+
Master Class
Klangforum Wien

Koupit vstupenky
28/05/2022 Sobota 18:30 DOX+
Komponovaná architektura

Přednáška Petra Hájka, architekta DOX+ a držitele ceny Architekt roku 2018

Koupit vstupenky
28/05/2022 Sobota 20:00 DOX+
Klangforum Wien II.

Neuwirth, Rataj, Vítková, Demoč, Heuer, Mikyska

Koupit vstupenky
29/05/2022 Neděle 10:30 kostel sv. Lukáše
Sukovy Křečovice

Svatolukášský komorní orchestr, Leoš Čepický, Aleš Bárta

29/05/2022 Neděle 20:00 Obecní dům – Smetanova síň
FOK, Popelka & Romberger

Kubelík, Korngold, Novák

30/05/2022 Pondělí 19:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Alisa Weilerstein

Všech šest suit pro sólové violoncello J. S. Bacha zazní
v rámci jednoho večera

31/05/2022 Úterý 20:00 Rudolfinum – Dvořákova síň
Les Siècles

François-Xavier Roth, Bertrand Chamayouod – Franck, Debussy

01/06/2022 Středa 20:00 Obecní dům – Smetanova síň
Gürzenich-Orchester Köln

François-Xavier Roth, Tabea Zimmermann – Janáček, Hindemith, Strauss

03/06/2022 Pátek 20:00 Obecní dům – Smetanova síň
Závěrečný koncert

Wiener Philharmoniker, Andris Nelsons – Gubajdulina, Šostakovič, Dvořák