Průběh soutěže

Výsledky předkola

Seznam všech soutěžících, kteří byli vybráni pro účast v I. kole.

Postupující soutěžící

Příjmení a jméno Stát
Baik Seunghoon Jižní Korea
Berčík Samuel Slovensko
Bettermann Jákob Maďarsko
Bizzotto Leonardo Švýcarsko
Brás Joana Portugalsko
Bresch Ariane Francie
Brun Guillaume Francie
Cyganski-Bolski Kayetan Polsko
Dolfin Benjámin Maďarsko
Ermis Beliz Turecko
Furuya Kenichi Japonsko
Gioanni Lucas Francie
Hansen-Schwartz Alexander Dánsko
Hasegawa Hana Maďarsko
Horatani Miki Japonsko
Chung Youngseo Jižní Korea
Jang Hyeonju Jižní Korea
Kalapis Relja Německo
Kazuki Nagata Japonsko
Kim Jinsol Jižní Korea
Kim Min Ju Jižní Korea
Kim Minju Jižní Korea
Kim Soyeon Jižní Korea
Kopecká Lucie Česká republika
Kreshchenskyi Mark Ukrajina
Lee Haeun Jižní Korea
Lee Seung-Joon Jižní Korea
Lim Ju Hyung Jižní Korea
Lorx Laura Maďarsko
Ma Hua Čína
Manaud Clara Francie
Meisler Nur Izrael
Mitev Luka Slovinsko
Neumann Valentin Francie
Oh Seung Eun Jižní Korea
Ostrowski Adam Polsko
Park Byoungjun Jižní Korea
Plšek Adam Česká republika
Ruiz Bandoux Juan Venezuela
Sedlák Petr Česká republika
Seel Benedikt Německo
Seifert Deborah Německo
Seleznev Pavel Rusko
Sturza Traian Rumunsko
Szutor Lili Maďarsko
Teixeira Vasco Miguel Portugalsko
Vertesi Bálint Maďarsko
Voigt Aurelius Německo
Wang Jingyan Čína
Yu Hanna Jižní Korea

Postupující soutěžící

Příjmení a jméno Stát
Back Namju Jižní Korea
Baldová Alžběta Česká republika
Bento Tiago Portugalsko
Berdnikov Yury Rusko
Conoir Maxime Francie
Culmone Alberto Itálie
Dainelli Lorenzo Itálie
de Virgilis Lorenzo Itálie
Dobrowolski Bartlomiej Polsko
Fallico Andrea Itálie
Floyd Adam Spojené státy
Frølund Jonas Lyskjær Dánsko
Fuchs Martin Německo
Fukui Moe Japonsko
Goto Haruka Japonsko
Grajewska Wiktoria Polsko
Chiang Yung-Yuan Tchaj-wan
Chiesa Aron Itálie
Chung Wongyo Jižní Korea
Inoue Tomomi Japonsko
Kim Gilwoo Jižní Korea
Kim Jinsu Jižní Korea
Kim Minchan Jižní Korea
Kim Wooyun Jižní Korea
Kosková Kateřina Česká republika
Lee Seung-Hwan Jižní Korea
Lefebvre Lilian Francie
Liutikov Nikita Rusko
Marques Leonardo Portugalsko
Mun Seungju Jižní Korea
Otaki Yuria Japonsko
Parulski Szymon Emil Polsko
Piatek Agata Polsko
Pires Sérgio Portugalsko
Sale Elena Itálie
Serrano José Španělsko
Sharoni Tomer Izrael
Shabeta-Dragan Oleg Ukrajina
Shen Tianyi Čína
Shin Hoyeon Jižní Korea
Sysová Anna Česká republika
Škardová Kateřina Česká republika
Švejkar Marek Česká republika
Terunuma Yumeki Japonsko
Yuhsin Galaxy Su Tchaj-wan
Zhang Ning Čína
Zou Huibin Čína
Zupan Urska Slovinsko